Home       Email
UltraPower Polska - Systemy półkowe
 
 

   Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem działającym w branży wyposażania sklepów, gastronomii, piekarni etc. System ten znany jest już na całym świecie i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników wielu branż.
Na dzień dzisiejszy posiadamy już bardzo dużą sieć handlową, ktorą współtworzą firmy zajmujące się kompleksowym wyposażaniem wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych.
   Siedziba firmy mieści się w Gorzowie Wlkp., tutaj posiadamy magazyny,dział sprzedaży i to właśnie stąd rozsyłamy nasze produkty do klientów z całej Polski i z zagranicy.
   Jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta sprawiły, że firma ULTRA POWER - POLSKA zdobyła dużych partnerów handlowych zagaranicą: Białoruś, Ukraina, Czechy, Rosja, Litwa, Niemcy.

   Firma od początku swego istnienia produkowała regały w Polsce, jednak stale rosnące koszty produkcji zmusiły nas do znalezienia tańszych lokalizacji. W połowie lat dziewięćdziesiątych przy udziale chińskich kooperantów powstała w Chinach nowoczesna fabryka, w której nasza firma posiada 85% udziałów. Dzięki temu posunięciu ceny naszych regałów nie tylko nie wzrosły, ale nawet o kilka procent potaniały. Dysponując bardzo dużą powierzchnią magazynową i cyklicznymi dostawami z fabryki, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo krótkim okresie czasu, najczęściej jest to 2-3 dni robocze! 
Ultra Power Polska
Ultra Power Polska

Ultra Power Polska
Ultra Power Polska
- to funkcjonalny i pomysłowy sposób urządzenia wnętrza.
- to szeroki wybór wielofunkcyjnych rozwiązań dopasowanych
  do potrzeb każdego klienta.
- to wysoka jakość.
- to wszechstronny serwis, gwarantujący niepowtarzalny
  i indywidualny charakter swoich produktów.

 
Nasze regały są SUPER WYTRZYMAŁE!!!
 • każda półka wytrzymuje do 250kg
 • posiadamy atesty PZH i NSF zaaprobowane
      do użytku w restauracjach
      i zakładach spożywczych
 • montowanie/demontowanie półek
      w bardzo krótkim czasie
 • montaż bez dodatkowych narzędzi
 • dostosowanie do różnych przeznaczeń
 
Logistyka:

Cykliczne dostawy towaru do naszego magazynu gwarantują naszym klientom dostępność towaru każdego dnia. Dzięki temu zamawiany towar trafia do klienta w ciągu max. 48h od złożenia zamówienia.
Towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej gwarantującej terminowość dostaw.
 
PL 65-368 Zielona Gora - www.regalydowszystkiego.pl
Firma | -Cenniki- | Współpraca | Kontakt
Copyright © 2005-2018 | Designed by factoryform.com | Wszelkie prawa zastrzeżone.