Regały dla gastronomii od producenta, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

REGAŁY IDEALNE DLA GASTRONOMII

Prowadzisz dużą kuchnię? Odpowiadasz za jej wyposażenie? Regały są Ci niezbędne, bowiem trzeba gdzieś przechowywać zapasy, naczynia, garnki, produkty suche, napoje itd. Katering, stołówka, bar, restauracja, kawiarnia, cukiernia to miejsca, gdzie estetyczne metalowe regały z możliwością regulacji znajdą swoje miejsce nie tylko w charakterze np. mobilnej spiżarni, ale również pozwolą zmaksymalizować powierzchnię przechowywania np. narożne regały przyścienne.

Dla gastronomii polecamy szczególnie regały chromowane, odporne na rdzę, co jest ważne w pomieszczeniach związanych z przechowywaniem i przygotowaniem żywności. To wyposażenie, które łatwo umyjesz a jednocześnie będzie funkcjonalne i estetyczne.

W największych kuchniach np. hotelowych, w kurortach wypoczynkowych, zakładach przetwórstwa owoców, mięsnych itd. nierzadko znajdują się chłodnie. W ich wnętrzu panują specjalne warunki i oczekuje się, że nie rozwiną się tu żadne bakterie, ani wirusy. Mamy regały do chłodni, regały noMICRO z powłoka antybakteryjną, które zdadzą egzamin w takim otoczeniu.

Oferujemy m.in.:

  • regały statyczne, w tym narożne,
  • regały na kółkach np. do układania wypieków,
  • wózki kelnerskie, czyli niskie regały na kółkach z wygodna rączką do kierowania idealne by bezpiecznie wjechać na salę z zamówionymi daniami, czy zebrać zbędna naczynia z większej ilości stolików.
wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż

Zalety regałów Ultra Power dedykowanych branży spożywczej:

  • wytrzymałość - super wytrzymałe półki do 290kg i 900kg na cały regał !!!
  • metal pokryty specjalnymi warstwami - chromowany, odporny na rdzewienie,
  • wysoka jakość wykonania,
  • łatwy montaż,
  • system modułowy z regulacją półek,
  • korzystna cena = oszczędność kosztów w biznesie.

Konfigurator
regałów

Stwórz Swoją własną konfigurację regału w specjalnym konfiguratorze. Od razu poznasz jego cenę i będziesz mógł złożyć zamówienie.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power!
Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne!
Miłego konfigurowania i przechowywania!
Zapraszamy!