Montaż regałów metalowych Ultra Power
Zapytanie ofertowe

Niesamowicie prosty montaż regału metalowego

3 powtarzalne kroki i gotowe! Poza zawartością kartonu z zamówieniem, potrzebujesz gumowy młotek.

Dziwi Cię, że nie będziesz potrzebować np. śrubokręta? Nasze konstrukcje składa się bez użycia śrub. Mimo to półki metalowe Ultra Power wytrzymują kilkusetkilogramowe obciążenie (nawet 290 kg/półka przy równomiernym rozkładzie przedmiotów na półce). Dzieje się tak dzięki stożkowej budowie narożników w półkach - to one służą do montażu w naszych metalowych regałach. Stąd wraz z kolejnymi kładzionymi kilogramami, półka zamiast spadać - zaciska się na słupku.

Potrzebujesz dowodów? Obejrzyj video, na którym nie tylko pokazujemy jak krok po kroku złożyć metalowy regał, ale też udowadniamy jego udźwig...

Jedynym narzędziem które potrzebujesz do montażu, to młotek gumowy.

wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż

:

Tylko 3 kroki powtórz
i regał metalowy złóż!

Montaż rozpoczynamy od najniżej osadzonej półki.Jak już wiesz, montaż regału polega na 3 powtarzalnych krokach. Komplet dwóch plastikowych połówek (klipsów), zakładamy na metalowy słupek, tak aby ich wewnętrzna wypustka, zatrzasnęła się na frezie słupka. Po prawidłowym założeniu mocowania tworzy się coś w rodzaju czarnego stożka osadzonego na słupku. Czynność tą powtarzamy jeszcze 3-krotnie pilnując aby na każdym słupku mocowania były osadzone na tej samej wysokości.

regały regały

Konfigurator
regałów

Skonfiguruj własny regał , dowolna ilość półek, koła i inne akcesoria.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power! Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne! Miłego konfigurowania i przechowywania! Zapraszamy!