Metalowe regały dla służby zdrowia z powłoką antybakteryjną, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

REGAŁY DO PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA

Placówki ochrony zdrowia oraz medyczne placówki badawcze to miejsca o szczególnym społecznym znaczeniu a zarazem wymagające odpowiednich zasobów i postępowania. Odpowiadasz za wyposażenie szpitala? Szukasz mebli na zaplecze medyczne? Potrzebujesz poukładać środki zabezpieczenia medycznego? Na te wszystkie pytania Ultra Power ma odpowiedź - systemy półkowe z metalu chromowane lub półki i regały z powłoką antybakteryjną.

Istotną zaletą rozwiązania modułowego są jego uniwersalne możliwości rozbudowy. Zmiany w konstrukcji np. odległości między półkami, ilości półek, elementów o niestandardowych kształtach, pozwalają na dowolne zmienia powierzchni do przechowywania, zastosowanie ergonomicznych rozwiązań, ułatwiających segregację, organizację, porządek i wygodne wydawanie oraz przyjmowanie asortymentu, środków medycznych, leków i innych przedmiotów.

W sklepie Ultra Power znajdziesz kilkadziesiąt regałów o różnych rozmiarach. Montaż i demontaż wykonasz w bardzo krótkim czasie. Nie wymaga on żadnych narzędzi i jest w pełni skalowalny.

wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż


Zalety regałów Ultra Power dedykowanych branży medycznej:

  • Super wytrzymałe półki do 290kg i 900kg na cały regał !!!!
  • Ocynk + Żywica Epoxydowa jako zabezpieczenie antykorozyjne odporne na zarysowania !!
  • Powłoka noMICRO, to ochrona przeciw-bakteryjna, nieszkodliwa dla ludzi i zwierząt, zabójcza dla Bakterii, pleśni, grzybów etc.
  • Wysoka jakość wykonania , najniższa cena w Polsce !!
  • Jest odporny na wilgotne warunki atmosferyczne - możliwe jest stosowanie w chłodniach i mroźniach
  • Regały pokryte warstwącynku oraz żywicy epoxydowej odpornej na ścieranie
  • Jest 40% tańszy od regałów nierdzewnych
  • Regulacja półek co 2,5cm - bardzo prosta późniejsza rozbudowa i dodatkowe półki
  • Możliwosć łączenia regałów w ciągi
  • Gwarancja antykorozyjna


Metalowe regały Ultra Power znajdują zastosowanie w placówkach służby zdrowia i pokrewnych takich jak: lokale pogotowia ratunkowego, bloki operacyjne weterynaryjne, magazyny składowania leków w zakładach farmaceutycznych, czy gabinety dentystyczne. W naszej ofercie warto zwrócić uwagę na produkty służące jako wózki do przewożenia pościeli, wózki do rozwożenia posiłków na oddziale szpitalnym oraz regały do użytku codziennego w kuchni sanatoriów, szpitali.

Najszersze zastosowanie uniwersalne regały metalowe i wyposażenie z powłoką antybakteryjną oraz chromowane, znajdują w szpitalach. Tutaj przydadzą się praktycznie w każdym miejscu. Izba przyjęć (SOR), czyli wszystkie oddziały przyjęć i pomocy doraźnej. Wszystkie łóżkowe oddziały szpitalne zunifikowane, anestezjologia, intensywna terapia (OIOM). Blok operacyjny jako miejsce wymagające szczególnego zaopatrzenia i zachowania wysokiego stopnia higieny a jednocześnie zorganizowania na najwyższym poziomie i ułatwienia dostępności do niezbędnych narzędzi i pomocy. Stacja dializ, gdzie pacjent przebywa tymczasowo, ale również jest potrzeba segregacji w higienicznych warunkach. Podobnie sterylizatornia, gdzie powłoka antybakteryjna noMICRO zapobiegająca namnażaniu się bakterii i grzybów, będzie bezcennym atutem!

Konfigurator
regałów

Skonfiguruj własny regał , dowolna ilość półek, koła i inne akcesoria.

monitor

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power! Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne! Miłego konfigurowania i przechowywania! Zapraszamy!